Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Prezentační vůz Eaton VAN jede vstříc zákazníkům

Automobil značky Renault Master vybavený osmnácti produktovými panely Eaton objíždí v průběhu letošního roku zákazníky v České republice a na Slovensku i v exportních zemích, jako jsou Chorvatsko a Srbsko. Na každé zastávce obchodní zástupci představí ucelené řady výrobků zákazníkům přímo v místě jich působení. Vedle panelů s instalovanými produkty si zákazníci mohou prohlédnout také schémata a vizualizace. Vozidlo je vybaveno i velkou plazmovou obrazovkou, na které se zájemci seznámí se základními fakty o společnosti či s jednotlivými produkty, které se na panely nevešly.

Jako správná kancelář je vozidlo vybaveno i komunikačními sítěmi a plně zařízeným zázemím. „VAN je vybaven osmnácti vyměnitelnými panely zaměřenými na datová centra, instalační přístroje, jističe, rozváděče vysokého napětí či zdroje napájení (UPS),“ řekl Ľuboš Reviľák, vedoucí oddělení produktového managementu a marketingu pro ČR a SR. Všechny prezentační panely jsou k dispozici jak v české, tak v anglické verzi a obsluha vozu je mění podle cílového zákazníka a země, v které se právě Eaton VAN pohybuje. Kromě prezentací zákazníkům chce společnost Eaton zpřístupnit panely také dalším odborným subjektům, jako jsou např. vysoké školy.

Koncem března společnost otevřela i nový kamenný showroom ve svém sídle v Praze, Horních Počernicích. Zákazníci se zde mohou seznámit s nabídkou výrobků společnosti Eaton Elektrotechnika a prohlédnout si ho za doprovodu a výkladu kvalifikovaného obchodního zástupce. Přístroje pro distribuci energie, kvalitu napájení, průmyslové aplikace či domovní instalace jsou nedílnou součástí zdejší prohlídky. Více informací je uvedeno na www.eaton.cz.  

                       (ed)