Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Představitelé teplárenského průmyslu se sjedou do Hradce Králové

Ve dnech 15. až 17. dubna 2014 se v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis uskuteční již dvacátý ročník největší výstavy z oboru teplárenství a energetiky s názvem Teplárenské dny 2014. Teplárenské dny v Hradci Králové navazují na úspěšné předchozí ročníky, které se konaly v Brně, Praze, Ostravě a v Plzni.

 
„Akce je zaměřena velmi široce, od surovin, přes výrobu a distribuci tepla až po poslední kohoutek u radiátoru českých domácností. Všichni si zde najdou svá témata. Mezi tradiční účastníky patří nejen zástupci energetických společností, ale i odborná a laická veřejnost, která má zájem o informace z těchto oborů,“ popisuje obsah akce jednatelka pořadatelské agentury Adéla Trávníčková.
 
Výstava je neustále rozšiřována o nové obory a širší je i nabídka pro odborné účastníky. Ti nejenže mohou zhlédnout výstavu teplárenských technologií a novinek, ale v rámci doprovodného programu mohou i navštívit různé workshopy a konference z oblasti energetiky, teplárenství, plynárenství, výroby chladu, elektroenergetiky a podnikové ekologie. Najdou zde např. témata ochrany životního prostředí, problematiku energetických zdrojů nebo informace o nejnovějších normách v této oblasti.
 
V loňském roce měli návštěvníci možnost zhlédnout novinky od desítek vystavovatelů. „Poslední ročník svou návštěvností předčil všechna očekávání a hravě porazil předchozí ročníky. Sjela se odborná i laická veřejnost nejen z celé České republiky, ale i z okolních států. Teplárenství má v Česku velmi důležitou tradici i historii,“ uzavřela Adéla Trávníčková.
 
Více informací zájemci najdou na adrese www.teplarenske-dny.cz.
Markéta Fixová, Parexpo
 
Obr. 1. Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové