Aktuální vydání

celé číslo

12

2022

Automatizace výrobních, montážních a balicích strojů a linek

Elektrické, pneumatické a hydraulické pohony

celé číslo

Pragoregula/Elexpo 2002

číslo 3/2002

Pragoregula/Elexpo 2002

Ve dnech 26. až 28. března pořádá společnost Incheba Praha již 24. ročník veletrhu Pragoregula/Elexpo, který patří k významným akcím v oblasti měření, regulace, elektrotechniky a elektronické automatizační techniky. Veletrh se bude tradičně konat v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti v Holešovicích denně od 9 do 18 hodin.

Na základě pozitivního ohlasu návštěvníků i vystavovatelů na předchozích ročnících pořádá Incheba Praha souběžně s veletrhem Pragoregula/Elexpo oborově navazující veletrh Pragotherm, jehož hlavním zaměřením jsou obory energetika, vytápění, technické zařízení budov, izolační technika a ekologie, a veletrh Frigotherm, zaměřený na chladicí techniku, klimatizaci a vzduchotechniku. Letos již podruhé se také bude konat v tomto termínu veletrh plynárenství Intergas.

Spojení oborově příbuzných veletrhů přináší návštěvníkům veletrhu příležitost získat při jedné návštěvě úplné informace o současných trendech vývoje v oblasti měření, regulace a elektronické automatizační techniky a v navazujících aplikačních oborech. Na celém komplexu veletrhů se prezentuje na 300 firem a zhlédne jej okolo 15 000 návštěvníků.

Souběžně s veletrhy je přímo na výstavní ploše pořádán bohatý doprovodný program jak v oboru regulační techniky, tak energetiky a chlazení, který je přístupný široké veřejnosti – diskuse, přednášky a tutoriály, jejichž podrobný časový rozpis bude zveřejněn před veletrhem na webových stánkách pořadatele (www.incheba.cz/pragoregula, popřípadě www.incheba.cz/pragotherm). V předchozích letech se velkému zájmu vystavovatelů těšila soutěž o nejlepší exponáty Grand Prix. Oceňování exponátů bude součástí veletrhů i v letošním roce a ceny Grand Prix budou předány úspěšným vystavovatelům na slavnostním večeru v Betlémské kapli.

Na veletrhu Pragoregula/Elexpo se každoročně prezentuje přibližně sto firem, které představí nejen komponenty a dílčí mechanická, elektronická a elektrická řešení, ale především široké spektrum systémů a komplexních přístupů k automatizaci, které současná podnikatelská praxe bezpodmínečně požaduje.

Marie Pragrová, Incheba Praha

Inzerce zpět