Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Pozvánka na veletrh bauma

Celosvětové setkání profesionálů z oblastí stavebních strojů, strojů na výrobu stavebních hmot, těžebních strojů, stavebních vozidel a stavebního nářadí se bude konat v příštím roce od 11. do 17. dubna v Mnichově. Tento největší světový veletrh po tříletém čekání opět otevře své brány, a to na rozloze 605 000 m2. Na zmíněné ploše se návštěvníci budou moci setkat s více než 3 400 vystavovateli, kteří představí své výrobky z celého světa. Očekávaný počet návštěvníků přesahuje půl milionu. V průběhu veletrhu nebudou chybět doprovodné akce, program pro studenty či odborná fóra.

 
Část veletrhu s názvem Mining Inside se zhruba 700 přihlášenými vystavovateli se zaměří na těžební průmysl. Jiná část, Charity Alliance, poskytne zase vystavovatelům šanci představit své sociální projekty z oblastí vzdělávání, výživy, zdraví, sociální integrace a životního prostředí.
 
V rámci odborných fór bude možné mimo jiné navštívit prezentace na tato témata: Innovation Day, Země se prezentují, Supply Chain Management nebo Prezentace k technologickým trendům v sektoru těžebního průmyslu. Na své si přijdou i studenti v rámci Think BIG! Live. Cílem této akce je zlepšit vnímání průmyslu mladými lidmi a nadchnout je pro budoucí studium a práci v tomto oboru. V rámci programu se studenti budou moci těšit nejen na představení pracovních nabídek, ale také na různé typy simulátorů, školicí roboty atd.
 
Jednodenní lístek je možné zakoupit on-line za 22 eura, třídenní lístek za 47 eur a permanentku na celý veletrh za 59 eur. Snížené vstupné pro studenty, nezaměstnané či pracovníky v dobrovolnických organizacích lze získat pouze na místě. Přímo na veletrhu bude i možnost zvýhodněného nákupu vstupenek pro skupiny, které se registrovaly na webových stránkách (do 4. 4.). Další informace jsou dostupné na stránkách www.bauma.de.

(jč)