Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Patnáct let společnosti Autel

Patnáct let působí třinecká společnost Autel (www.autel.cz) na trhu automatizace technologických procesů jako zavedená inženýrsko- dodavatelská společnost. Zaměřuje se na individuální řešení požadavků zákazníků v oblastech technologických silnoproudých rozvodů, měření, řídicích systémů a výrobních informačních systémů (MES). Reference společnosti zahrnují projekty zejména v oblastech hutnictví, energetiky, chemie a petrochemie, zpracovatelského průmyslu a průmyslu celulózy a papíru. Kvality služeb a dodávek je dosahováno používáním systému řízení kvality ISO 9001.
 
Předností řešení od společnosti Autel je vertikální integrace dat od jednotlivých snímačů, přes řídicí systémy základní úrovně a výrobní informační systémy MES až po informační systémy podniku. Cílem je zvyšovat konkurenceschopnost produktů zákazníků.
 
Společnost realizuje projekty nejen v České republice, nýbrž i po celém světě. Jejími partnery jsou přední české i zahraniční společnosti dodávající technologické celky. Dlouhodobá partnerství s těmito společnostmi potvrzují dobré jméno, které si společnost dlouhodobě buduje.
 
Významným oceněním služeb společnosti jsou čerstvě získané projekty v Polsku, na Ukrajině, v Srbsku a v Turkmenistánu.
 
Vyvrcholením probíhajících oslav bylo setkání zástupců společnosti s představiteli významných zákazníků dne 12. června 2008 na Fojtství v Třinci-Oldřichovicích. Při příležitosti oslav předal ředitel společnosti Autel starostce města Třince, paní Věře Palkovské, šek ve výši 60 000 Kč pro Nadační fond dětské onkologie Krtek.
(ed)