Aktuální vydání

celé číslo

12

2021

Automatizace v chemickém a petrochemickém průmyslu

Průtokoměry a regulační ventily

celé číslo

Nový katalog Schneider Bohemia

Nový katalog Schneider Bohemia

Společnost Schneider Bohemia, s. r. o., vydala 1. února 2007 nový produktový katalog 2007. Pod mottem „Stlačený vzduch šitý na míru“ představuje modulární systém „4 plus“, který se skládá ze čtyř částí – výroba, úprava, rozvod a použití stlačeného vzduchu. Plus pro zákazníka znamená perfektní poradenství a jeho dostupnost.

Obr. 1.

V katalogu zájemci najdou široký sortiment pojízdných a stacionárních pístových kompresorů, šroubových kompresorů, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu i odvod a zpracování kondenzátu s ohledem na životní prostředí, variabilní systémy rozvodů stlačeného vzduchu z plastů, hliníku i ušlechtilé oceli, pneumatické nářadí pro různé použití (utahováky, šroubováky, kladiva, brusky, vrtačky, stříkací pistole, tryskací pistole, maznice, hustiče pneumatik, sponkovačky, hřebíkovače a další) pro náročného řemeslníka i průmyslovou výrobu, bohatou škálu nezbytného příslušenství, jako jsou hadice, úpravné jednotky, spojovací materiál, oleje atd., a to vše s podrobnými technickými popisy. Součástí katalogu je i nabídka služeb, které společnost svým zákazníkům poskytuje.

Od února 2007 si zájemci mohou katalog objednat prostřednictvím stránek http://www.schneider-bohemia.cz, e-mailem na adrese i.prochazkova@schneider-bohemia.cz nebo telefonicky na čísle 377 911 314.

(ip)