Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Nový elektronický tlakový spínač OsiSense XMLR má pouzdro z polyarylamidu

Elektronické tlakové spínače a snímače tlaku OsiSense XM od Telemecanique Sensors se používají pro kontrolu tlaku hydraulického oleje, vzduchu, pitné vody a chladicích kapalin.

 
Nová řada OsiSense XMLR přináší množství žádoucích výhod. Pouzdro spínače je vyrobeno z polyarylamidu vyztuženého skleněnými vlákny. Ve srovnání s kovovým pouzdrem je plastové odolnější proti mechanickým rázům i korozi. Médium vstupuje závitovým připojením 1/4" z oceli 316L, k elektrickému (24 V DC) připojení slouží konektor M12.
 
Snadné a rychlé nastavení požadovaných parametrů umožňují dvě tlačítka. Spínač lze nastavovat v kilopascalech, megapascalech, barech a librách na čtvereční palec. Zadané parametry jsou dobře viditelné na čtyřmístném displeji. Příjemná je možnost zobrazovat údaje na displeji otočeném o 180°, pracuje-li spínač „vzhůru nohama“. Uživatelé ocení také možnost otáčení spínače kolem svislé osy o celých 320 °, a to i po připojení k médiu.
 
Nový elektronický tlakový spínač OsiSense XMLR od Telemecanique Sensors vyniká snadnou montáží, rychlým nastavením i jednoduchou údržbou.
 

Schneider Electric CZ, s. r. o., Zákaznické centrum, tel.: 382 766 333, www.schneider-electric.cz, www.tesensors.com