Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Nový distributor společnosti Mitsubishi Electric v České republice

Nový distributor společnosti Mitsubishi Electric v České republice

Mitsubishi Electric posílila svou přítomnost v České republice jmenováním společnosti B:Tech za svého místního partnera pro automatizaci. Vedle společnosti AutoCont Control Systems je to v České republice již druhý distributor tohoto významného světového dodavatele automatizační techniky.

Společnost B:Tech (dříve Bohemian Technologies) má sídlo v Havlíčkově Brodě a pobočky v Praze, Brně, Zlíně a také v Senici ve Slovenské republice. Specializuje se na dodávky systémů průmyslové automatizace s využitím PLC a HMI, včetně inženýrských služeb a servisu. Jmenování společnosti B:Tech je dalším krokem v rámci strategie společnosti Mitsubishi Electric posílit svoji pozici v průmyslové automatizaci, včetně robotiky, ve střední a východní Evropě.

Manažer marketingu společnosti B:Tech Vojtech Pekárik řekl: „Pro nás je spolupráce se společností Mitsubishi Electric velmi atraktivní nabídkou, vzhledem k jejímu širokému sortimentu a kvalitě automatizačních produktů, globálnímu uznání a velmi sofistikované podpoře v Evropě poskytované technickými, logistickými a servisními centry.“ „Obchodní značka Mitsubishi Electric je silná a uznávaná,“ pokračoval Pekárik, „to bude pro B:Tech užitečné při zahájení nových obchodních jednání, kde úspěch závisí na tom, zda má dodavatelská společnost pověst silného a stabilního výrobce, který průběžně vyvíjí novou techniku, aby uspokojil měnící se potřeby zákazníků.“

B:Tech je společnost s více než 120 zaměstnanci. Průmyslová divize této společnosti zajišťuje kompletní služby pro průmyslovou automatizaci, primárně v potravinářském a energetickém sektoru.

(ed)