Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Nový distributor elektroniky v České republice

číslo 12/2004

Nový distributor elektroniky v České republice

Společnost Distrelec patří k předním zasilatelským distributorům elektronických komponent. Má za sebou více než třicetiletou praxi na evropském trhu. Tato známá mezinárodní společnost, se sídlem ve Švýcarsku, nyní nabízí své služby i v České republice.

Zákazníkům je k dispozici bohatá nabídka více než 75 000 značkových výrobků z oblasti elektronických konstrukčních komponent, měřicí techniky, automatizace, nástrojů a příslušenství. Přitom 98 % zboží je přímo na skladě. Vyřizování objednávek je rychlé a jednoduché, zboží se expeduje ze skladu denně přímo zákazníkům, dodací lhůty jsou dva až tři dny. Ceny poštovného přitom nejsou nijak vysoké. Zboží si lze objednat v množství podle potřeby, a to již od jednoho kusu – firma zákazníka nelimituje žádným minimálním odebraným množstvím nebo minimálním objemem objednávky. Zákazníkům mohou při výběru asistovat kompetentní poradci, kteří na vyžádání přijedou a poradí zákazníkovi na místě v jeho kanceláři.

Zboží si lze objednat telefonicky nebo faxem na bezplatných linkách, popř. e-mailem, s výhodou lze využít také internetový obchod. Ten lze propojit se systémem skladového hospodářství zákazníka. Celou transakci, od výběru v elektronickém katalogu, přes odeslání objednávky až po dodací list a fakturu, je potom možné vyřídit elektronicky.

Distrelec
tel.: 800 142 525
fax: 800 142 526
e-mail: info-cz@distrelec.com
http://www.distrelec.com

(Distrelec)

Inzerce zpět