Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Nová verze softwaru Intelligent Power Manager

Eaton Elektrotechnika, s. r. o., uvádí novou verzi softwaru Intelligent Power Manager (IPM) 1.40, která pracuje i v prostředí virtualizačních platforem. Tato verze softwaru nabízí kompletní přehled a vzdálenou správu napájení pro malá a střední datová centra a uzly datových sítí. Správcům informační techniky software umožňuje stanovit parametry a limity spotřeby jednotlivých serverů. Je kompatibilní jak s VMware ESXi a vSphere, tak s platformou Hyper-V od firmy Microsoft.

 
IPM 1.40 je univerzální nástroj pro kompletní správu komunikační infrastruktury s mnoha funkcemi zajišťujícími komplexní přehled o stavu a provozních parametrech UPS. Software umožňuje předcházet poškození informační techniky nebo ztrátě dat tím, že všechna zařízení napájená z UPS jsou v případě potřeby regulérním způsobem odstavena.
 
IPM rovněž uchovává záznamy provozních událostí a údaje z UPS. Ty jsou tak uživatelům k dispozici pro zpětnou vazbu. Díky kompatibilitě s hlavními virtuálními platformami a prostředími vytváří IPM 1.40 podmínky pro komplexní správu napájení v podnikové sféře.
 
Software IPM 1.40 je možné stáhnout na webu www.eaton.eu/powerquality. Základní licence je poskytována zdarma a pokrývá správu až deseti připojených zařízení.
 

Eaton Elektrotechnika, s. r. o., tel.: +421 248 204 311, e-mail: LubosRevilak@eaton.com, www.eaton.eu/intelligentpower