Aktuální vydání

celé číslo

04

2022

veletrh Amper 2022
celé číslo

National Instruments pořádá RF & Wireless Virtual Summit

Společnost National Instruments (NI) pořádá od 1. do 3. prosince 2015 RF & Wireless Virtual Summit – seriál šesti interaktivních webových seminářů, jehož cílem je zkrátit dobu vývoje a snížit náklady na konstrukci a testování radiofrekvenčních (RF) modulů určených pro různá bezdrátová zařízení. Akce je určena pro inženýry, kteří navrhují zařízení s bezdrátovou komunikací a testují nové komunikační systémy. Webové semináře je seznámí s tím, jak používat modulární, softwarově definované platformy NI, které jim uspoří čas při testování a urychlí výrobu prototypů zařízení s bezdrátovou komunikací.

 
Přednášet budou technici s rozsáhlými znalostmi v daném oboru a účastníci budou moci s odborníky NI diskutovat on-line prostřednictvím chatu: pokládat jim otázky a vést rozhovor o probíraných tématech. Po skončení akce bude záznam přednášek k dispozici i těm, kteří se jich nemohou zúčastnit on-line.
 
Témata seminářů jsou např.
  • cenově úsporné testování bezdrátových zařízení v době IoT a 5G,
  • omezení nákladů na testování modulů RFIC od vývoje až po výrobu,
  • vývoj, simulace a zkoušky radarových zařízení,
  • vývoj prototypů bezdrátových systémů 5G s využitím softwarově definovaných rádiových modulů.
 
Registrace, program a podrobný popis jednotlivých seminářů: uk.ni.com/rf-and-wireless-virtual-summit. Jednací řečí je angličtina.

(ed)