Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Mobilní tiskárna pro tisk účtenek i měřicích protokolů

Společnost MEGATRON, s. r. o., nabízí od roku 1992 přesné potenciometry, magnetické a optické rotační inkrementální snímače polohy, lineární snímače polohy různých principů, joysticky, snímače síly a tlaku, kroužkové sběrače, plastové konstrukční díly, duralové profily, průmyslové vestavné a panelové tiskárny a mobilní tiskárny.

 
Její aktuální novinkou je mobilní tiskárna WSP-R241. Tato tiskárna je navržena pro použití s mobilními zařízeními. Díky výběru komunikačních rozhraní (USB, RS-232C, Bluetooth EDR) ji lze využít jak pro běžný tisk účtenek např. v obchodě, tak i v provozních podmínkách, např. pro tisk protokolů. Výhodami jsou také velká odolnost (tiskárna je odolná proti pádu z výšky 2 m) a snadná výměna papíru.
 
Tiskárna je lehká a má kapesní velikost. Přitom umožňuje rychlý tisk při velkém rozlišení. Je napájena z baterie, jejíž kapacita je až 1 h nepřetržitého tisku. Stav tiskárny je indikován LED.
 
Zájemci si mohou tiskárnu prohlédnout např. na výstavě ElectroTechnica & IT, kterou pořádá společnost PVV Pardubice (24. až 26. 9. 2015; www.pvv.cz/electrotechnica-it.html).
 

MEGATRON, s. r. o., tel.: +420 274 780 972, e-mail: info@megatron.cz, www.megatron.cz