Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Logistická konference Eulog 2015

Třetí ročník logistické konference Eulog 2015 se bude konat 16. září 2015 v rámci veletrhu Transport a logistika v pavilonu A2 na brněnském výstavišti souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem 2015 v Brně.

 
Tématem letošní konference je Distribuční proces – aneb od výrobce k zákazníkovi. Na rozdíl od minulého ročníku bude konference pouze jednodenní, přičemž bude rozdělena do dopoledního bloku a odpoledního bloku. Každý z nich bude vyplněn přednáškami o výrobě, balení, informační technice v logistice, skladování a manipulaci a přepravě. Každý blok však nabídne jiné, konkrétně zaměřené přednášky. Cílem letošního ročníku je představit logistiku v praxi. Posluchači se tedy mohou těšit hlavně na případové studie. Informace o programu jsou uvedeny na www.logisticka-konference.cz.
 
Druhý ročník logistické konference Eulog se konal v roce 2013 v rámci veletrhu Eurotrans na brněnském výstavišti v pavilonu G2. Na dvoudenní konferenci byly uvedeny přednášky na téma logistický audit v autoservisech, alternativní paliva a palivové systémy, optimalizace procesů v servisním středisku, inteligentní sklady apod.

(ev)