Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Level Instruments pokračuje jako Level Instruments CZ – Level Expert

číslo 10/2006

Level Instruments pokračuje jako Level Instruments CZ – Level Expert

V červenci tohoto roku zemřel pan Hynek V. Nápravník, jediný společník a jednatel společnosti Level Instruments, spol. s r. o. Časopis Automa byl požádán, aby zveřejnil informaci o tom, jak bude společnost, kterou pan Nápravník v Ostravě založil, s úspěchem vedl a která je jistě našim čtenářům dobře známa z mnoha článků publikovaných v časopise, pokračovat ve své dosavadní činnosti. Zde je zmíněné vyjádření:

„Zkušený tým pracovníků původní společnosti Level Instruments spol. s r. o. se rozhodl v zájmu pokračování přejít do nové společnosti Level Instruments CZ – Level Expert s. r. o. a je připraven poskytovat zákazníkům výrobky a služby, o jejichž kvalitě a spolehlivosti měli v minulosti možnost se přesvědčit.

Cílem nové společnosti je navrhnout optimální řešení, dodat kvalitní, spolehlivé přístroje využívající nejmodernějších technologií, zajistit kompletní služby, záruční i pozáruční servis, popř. nabídnout další doplňující služby podle požadavků a přání zákazníka.

Společnost zastupuje v České republice i na Slovensku přední světové výrobce měřicích přístrojů a nabízí prvotřídní výrobky, které vyhovují českým i evropským normám a splňují požadavky na ochranu životního prostředí. Samozřejmostí je nepřetržitý servis po 24 hodin denně sedm dní v týdnu a možnost vyzkoušet si – při řešení složité aplikace – nabídnutý přístroj před zakoupením.

Prodejní program společnosti tvoří nabídka kontinuálních hladinoměrů od radarových, přes ultrazvukové, reflektometrické (TDR), kapacitní, plovákové, elektromechanické až po obtokové stavoznaky. Také limitní hladinoměry od rotačních, přes vibrační, kapacitní, vodivostní až po plovákové. Společnost dále nabízí řadu provozních snímačů tlaku, hydrostatických hladinoměrů a převodníků diferenčního tlaku.„

(ed)