Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Konference o vestavných kamerových systémech

Konference Embedded Vision Europe, jejíž první ročník se uskuteční 12. a 13. října 2017 ve Stuttgartu, je jedinou konferencí v Evropě, která se zaměřuje výlučně na vestavné kamerové systémy. Na konferenci je možné se zaregistrovat nejpozději do 1. října 2017 na www.embedded-vision-emva.org. Účastníkům budou představeny hardwarové a softwarové platformy, příklady jejich vy­užití a také trhy, na kterých se uplatňují. Konferenci v anglickém jazyce organizuje Evropské sdružení pro strojové vidění (EMVA)společně s veletržní správou Messe Stuttgart.

Vestavné kamerové systémy jsou na celém světě na vzestupu. O funkce těchto inteligentních systémů roste zájem v mnoha odvětvích. V automobilech či v automaticky vedených vozidlech, v dronech, ve zdravotnických službách, v automatizaci, ale i ve sportu a zábavě či v marketingu, všude tam se vestavné kamerové systémy starají o to, aby byly úlohy prováděny automaticky, samostatně, rychle a chytře.

Do cílové skupiny konference Embedded Vision Europe patří vývojoví pracovníci a uživatelé integrovaných kamerových systémů ze všech průmyslových odvětvích. Konference bude doplněna výstavou, na které budou mít zúčastněné společnosti příležitost představit své produkty a řešení.   

(ev)