Aktuální vydání

celé číslo

04

2020

Balicí a plnicí linky, výrobní logistika

Příslušentví robotů

celé číslo

Konference o kvalitě a akumulaci elektrické energie

Především podnikoví energetici a zástupci veřejné správy získají zajímavé informace na konferenci Elektřina pro všechny – dostatek, kvalita, management. Proběhne na veletrhu Amper 2020 na brněnském výstavišti jako další díl seriálu Energie pro budoucnost. Vydavatelství FCC Public konferenci uspořádá 18. března 2020 v sále P3 od 9:30 h. V první části konference jsou připraveny prezentace a diskusní panel k tématu Eliminace poklesů napájecího napětí (nejen) v průmyslu.

Druhá část je zaměřena na efektivní nakládání s elektrickou energií s důrazem na využívání velkokapacitních akumulátorových jednotek v průmyslových podnicích a areálech.

Konference je určena odborníkům zabývajícím se zabezpečením energií pro technologické procesy a ostatní provozy v průmyslových podnicích, obchodních centrech a veřejných budovách. Mezi zvanými posluchači jsou podnikoví energetici, technici, zástupci příslušných odborů veřejné správy, společnosti sdružené v hospodářských komorách, jsou vítáni návštěvníci a vystavovatelé veletrhu AMPER 2020. Veškeré informace o konferenci jsou na http://www.odbornecasopisy.cz/seminare-konference/energie-pro-budoucnost-xxvii--88.          

(ev)