Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Konference Inteligentní budovy 2010

Nakladatelství Sdělovací technika pořádá konferenci Inteligentní budovy 2010, která se bude konat v době veletrhu Amper, ve středu 14. dubna od 10 h ve velkém sále vstupní haly výstaviště PVA Letňany v Praze. Konference je pořádána ve spolupráci s ČVUT v Praze a Česko-moravskou elektrotechnickou asociací.
 
Hlavními tématy sedmého ročníku konference je technika pro inteligentní budovy, IP a automatizace služeb v budovách, inteligentní budovy a energetické sítě, systémové elektroinstalace a sběrnice, systémy řízení vytápění a osvětlení, zabezpečovací zařízení a CCTV či multimediální a zábavní systémy.
 
Přednášející budou řešit např. otázku, jak provázat nové koncepce energetického managementu tak, aby v budově vznikl ekosystém zelené energie B2G, představí systémy inteligentní elektroinstalace a měření spotřeby, různé typy elektronických komunikací, zabezpečovacích systémů majetku i osob. Posluchači se dozvědí o automatických systémech uplatňovaných v moderní soukromé i investiční výstavbě, komerčních i průmyslových budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních domech i hotelových komplexech.
 
Účast na konferenci RFID Future je podmíněna předchozí registrací na webových stránkách www.stech.cz. Více o programu a podmínkách účasti naleznete na http://www.stech.cz/index.php?id_document=401157760 nebo na tel. čísle 733 651 469.

(lp)