Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Klávesnice s krytím IP68

číslo 8/2006

Klávesnice s krytím IP68

Kdekoliv hrozí klávesnici nečistoty, prach a stříkající kapaliny a kde nepatrná kapka vody v klávesnici může paralyzovat celý elektronický systém, jsou výrobky firmy InduKey® jako doma. Klávesnice InduProof3™ v silikonovém pouzdru je ideální pro použití v medicíně, farmacii, chemickém a potravinářském průmyslu, kde je vyžadována velká odolnost.

Obr. 1.

Klávesnice má krytí IP68, takže je kompletně chráněna proti vodě i prachu, a její konstrukce usnadňuje čištění. To jsou vlastnosti důležité pro použití zvláště ve farmacii a potravinářství, kde jsou kladeny přísné hygienické požadavky. Klávesnici neohrozí ani plné ponoření do desinfekčního roztoku či jiných kapalin.

Klávesnice používá mechanické spínače s výbornou mechanickou odezvou a dlouhou životností, které mohou být snadno ovládány v rukavicích.

Robustní klávesnice je nabízena s dvěma rozhraními PS/2 nebo rozhraním USB, v šedé nebo černé barvě, a k dispozici je rovněž varianta s regulovatelným podsvícením. Distributorem výrobků firmy Indukey je společnost ZAT, a. s.

ZAT a. s., tel: + 420 318 652 481, e-mail: zat@zat.cz, http://www.zat.cz