Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Keller na veletrhu EloSys v Trenčíně

Švýcarská firma Keller AG, která patří mezi přední evropské výrobce izolovaných snímačů tlaku a převodníků tlaku na piezorezistivní bázi, se také tento rok představí ve dnech 11. až 14. října na veletrhu EloSys v Trenčíně. Vedle piezorezistivních snímačů tlaku OEM (Original Equipment Manufacturer) a velmi precizních, mikroprocesorem kompenzovaných tlakových převodníků zde mohou návštěvníci vidět také digitální manometry a kalibrátory tlaku, ale i produkty z oblasti měření výšek hladin kapalin, tlakové spínače a jednotky pro sběr dat (obr. 1).
 
Síla firmy Keller je ve flexibilitě. Ve více než dvaceti vysoce specializovaných výrobních odděleních jsou za použití moderních automatizovaných výrobních metod vyráběny jak velké série snímačů OEM, tak i jednotlivé kusy v provedení podle přání a požadavků zákazníka. Především si však firma zakládá na pověstné švýcarské kvalitě a přesnosti svých
produktů, které nikdy nezklamou.
 
Všichni zájemci o předvedení produktů firmy Keller AG a jejích posledních novinek jsou srdečně zváni k návštěvě stánku v hale 7. Podrobné informace o produktech firmy lze nalézt také na webových stránkách www.keller-druck.cz.
Irena Garcia, Keller AG
 
Obr. 1. Společnost Keller se zaměřuje především na snímače a kalibrátory tlaku