Aktuální vydání

celé číslo

12

2021

Automatizace v chemickém a petrochemickém průmyslu

Průtokoměry a regulační ventily

celé číslo

Kabely pro pozinkovací linku v US Steel Košice

Kabely pro pozinkovací linku v US Steel Košice

Společnost Lapp Group, světový výrobce kabelů a kabelového příslušenství, se stala dodavatelem pro právě dokončený projekt výstavby pozinkovací linky v US Steel Košice. Investice si vyžádala 4,4 miliardy slovenských korun a jejím výsledkem je moderní linka s roční kapacitou 350 tisíc tun žárově pozinkovaných ocelových pásů, určených pro automobilový průmysl.

Pro úspěch v tomto projektu byly rozhodující kvalita produktů, rychlost dodávek, technická podpora, šíře sortimentu a spolehlivost. Společnost Lapp Group dokázala řešit dodávky v reálném čase a pružně reagovat na změny v projektové dokumentaci. Na hladký průběh realizace projektu měla vliv přítomnost obchodně-technického zástupce přímo na místě, dodávky byly koordinovány zákaznickým centrem a vše bylo podporováno a řízeno projektovým týmem a vedením společnosti. Na stavbě byly použity ovládací a napájecí kabely pro těžké průmyslové prostředí Ölflex®, datové kabely Unitronic® a kabelové příslušenství Skintop®.

Téměř padesátileté zkušenosti, vlastní vývoj, testovací a zkušební centra a osmnáct výrobních závodů umožnily splnit náročné požadavky projektu.

(Bk)