Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Humusoft zve do Brna na Technical Computing Camp 2018

Společnost Humusoft s. r. o. zve k účasti na pátém ročníku letního setkání příznivců technických výpočtů a počítačových simulací s názvem Technical Computing Camp 2018 – TCC 2018 technické pracovníky z komerčního sektoru i zájemce z akademické sféry i další. Účastníci se budou moci v neformálním prostředí seznámit se širokými možnostmi využití inženýrských nástrojů Matlab, Comsol a dSpace v oborech např.:


  • Model-Based Design a vývoj vestavných aplikací, Low-Cost Hardware,
  • robotika a internet věcí,
  • Machine Learning, Deep Learning a nástroje pro Big Data,
  • strojové vidění, systémy ADAS a autonomní řízení vozidel,
  • simulace v reálném čase, Rapid Control Prototyping a HIL atd.,
  • počítačové simulace fyzikálních dějů.
Na setkání budou tradičně nabídnuty aktuální informace o inženýrských nástrojích Matlab, Comsol a dSpace, široký prostor pro neformální diskuse a výměnu názorů při setkání s lidmi z nejrůznějších oborů, interaktivní ukázky použití výpočetních systémů (Arduino, Raspberry Pi, roboty, mobilní aplikace, kamery atd.), přednášky, demonstrační ukázky od uživatelů, občerstvení a také soutěž o nejlepší uživatelský projekt.


Setkání TCC 2018 se uskuteční v Hotelu Fontána na Brněnské přehradě ve dnech 6. a 7. září 2018 (čtvrtek a pátek). Registrace účastníků probíhá denně od 8:30 a vstup na akci je zdarma. Další informace lze nalézt na www.humusoft.cz/tcc.
(sk)