Aktuální vydání

celé číslo

02

2024

Amper 2024

celé číslo

Firma Distrelec uvádí zajímavé výrobky ze svého katalogu

Zásilková firma Distrelec má ve svém katalogu produkty od více než tisícovky výrobců elektroniky, elektrotechniky, měřicí techniky, automatizace, tlakovzdušných zařízení, nářadí a příslušenství. Boha­tě zastoupený obor měřicí techni­ky obsahuje mnoho snímačů fyzi­kálních veličin. Mezi nimi najdou zájemci užitečný kalibrátor tlaku Fluke 719. Tento ruční přístroj je určen ke kalibraci senzorů absolut­ního a relativního tlaku. Vzhledem k robustnímu provedení s ochran­ným rámem lze přístroj použít i ve venkovním prostředí. V kalibráto­ru je zabudována elektrická pum­pa, kterou lze ovládat jednou ru­kou. Také programovatelná roz­hraní výrazně zjednodušují měření.
 
Přístroj s napájením 24 V je navržen pro měřicí rozsah 0,2 až 0,7 MPa a pomocí tlakových mo­dulů Fluke Pxx lze rozsah rozšířit až na 70 MPa. Měřicí signál je v miliampérech a nejistota měře­ní činí 0,025 %. Kalibrátor Fluke 719 má tříletou záruku. Součástí dodávky jsou baterie, měřicí kabe­ly (TL75), krokodýlové svorky (AC72), ochranný rám ve zlaté barvě, tlakové spojky, průhledná testovací hadice, návod a uživatelská pří­ručka na CD (ve čtrnácti jazycích).
 

Distrelec na veletrhu Electron

 
Zásilková firma Distrelec se na letošním odborném veletrhu Electron v Praze od 12. do 15. dubna 2011 představí ve stánku 6C13. K dispozici bude nový katalog, v němž je kompletní nabídka produk­tů za výhodné ceny.
 
Kromě tištěného katalogu elektroniky je pro výběr a nákup veš­kerých výrobků v nabídce firmy Distrelec možné použít elektronický obchod na www.distrelec.cz. K nákupu lze samozřejmě použít pro­středky elektronického obchodování, e-commerce.
(Distrelec)
 
Obr. 1. Kalibrátor tlaku Fluke 719