Aktuální vydání

celé číslo

02

2024

Amper 2024

celé číslo

Firma Distrelec na MSV 2006

číslo 8/2006

Firma Distrelec na MSV 2006

Společnost Distrelec, distributor elektroniky a počítačového příslušenství, představuje na letošním veletrhu MSV 2006 v Brně od 18. do 22. září 2006 elektronický on-line katalog, v němž je kompletní program více než 85 000 položek s velmi atraktivními cenami od přibližně 600 předních výrobců. Nabídka zahrnuje produkty z oborů elektroniky, elektrotechniky, měřicí techniky, automatizace, nářadí a ostatního příslušenství. Jednotlivé oblasti se průběžně rozšiřují a prohlubují a k osvědčenému sortimentu se přidávají nové doplňkové skupiny výrobků.

Obr. 1.

Obr. 1. Společnost Distrelec působí v mnoha zemích Evropy

V položce nomenklatury katalogu nejbližší našim čtenářům, tj. pod záložkou automatizace, lze najít např. jednotky HMI, zobrazovače, zapisovače, regulátory, programovatelná relé a PLC, dále I/O rozhraní a komponenty pro sběrnice AS-Interface a průmyslový Ethernet, převodníky a oddělovače signálů, snímače elektrických i neelektrických veličin, spínací, přepínací a monitorovací moduly, bezpečnostní relé a komponenty, motory a pohony a akustické a optické hlásiče. Široká je i nabídka dodavatelů: namátkou jmenujme Siemens, Moeller, Mitsubishi Electric, Pepperl + Fuchs, Phoenix Contact, Honeywell, Hirschmann, Jumo, IFM Electronic, Eurotherm a další.

Standardní dodací lhůta je 48 hodin, cena za dopravu zásilky činí pět eur plus DPH (nezávisle na velikosti a ceně zásilky). Zejména ti zákazníci, kterým záleží na cenách, najdou nyní v obchodě on-line výhodné nabídky, aktualizované každý týden.

Mimo katalog on-line umístěný na stránkách http://www.distrelec.com je k dispozici také tištěný katalog a katalog na CD-ROM. Zboží je potom možné si objednat telefonicky na čísle 800 142 525 nebo faxem na čísle 800 142 526. S pracovníky objednávkové kanceláře je možné komunikovat v češtině.

Pro pravidelné zákazníky se nabízí také možnost využít e-commerce a propojit katalog on-line Distrelec pomocí rozhraní OCI (Open Catalog Interface) např. se systémem SAP. Veškeré transakce, od objednání až po vystavení faktury, se pak odehrávají v elektronické podobě. To šetří čas i peníze.

(Distrelec)