Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Farnell dodává komponenty pro dopravní techniku

Distributorská společnost Farnell posiluje své služby pro elektrokonstruktéry v oboru dopravní techniky. Kromě širokého výběru vhodných produktů jim poskytuje i rozsáhlou paletu nástrojů usnadňujících výběr těch nejvhodnějších komponent. Tím jim pomáhá zkrátit dobu potřebnou pro vývoj dopravních prostředků a zařízení.
 
Speciálně do sortimentu komponent pro dopravní techniku Farnel nově přidal 800 položek. Celkem je tedy v nabídce téměř 4 000 komponent od osmdesáti světových výrobců (např. Altera, Analog Devices, Cree, Freescale Semiconductor a STMicroelectronics). Technická dokumentace byla obohacena o přibližně šedesát nových aplikačních studií, klíčů pro výběr komponent, doporučení pro konstrukci a průvodců referenčními projekty.
 
Nabídka je určena nejen konstruktérům automobilů, ale i ostatních dopravních prostředků a dopravní techniky: konstruktérům kolejových vozidel, speciálních zemědělských a stavebních vozidel, motocyklů, autobusů atd. Podle Jamieho Furnesse, ředitele pro strategický rozvoj, klíč k úspěchu v oblasti dopravní techniky je v inovacích, a proto, navzdory současným problémům, je právě teď vhodná doba soustředit se na tento sektor trhu.

(Bk)