Aktuální vydání

celé číslo

02

2021

Systémy pro řízení vodárenských sítí a ČOV

Hladinoměry

celé číslo

Evropská konference MESA nabízí příležitost sponzorům

Sdružení MESA International (The Manufacturing Enterprise Solutions Association; www.mesa.org) nabízí široké možnosti sponzorské účasti na své evropské konferenci, která se koná 8. až 10. listopadu 2010 v hotelu Swissotel v německém Düsseldorfu.
 
V hotelu je k dispozici velký sál pro doprovodnou výstavu, kde mohou dodavatelé MES představit svou nabídku. Možností, jak konferenci sponzorovat, je celá řada a každá firma si může najít svůj styl a způsob, jak dát na konferenci vědět o sobě i svých produktech a službách, a vše přizpůsobit rozpočtu, který je k dispozici. Letos poprvé budou součástí konference tzv. Information Sessions, přednášky určené k prezentaci referenčních projektů sponzorů. Sponzorovat lze také stánky věnované jednotlivým strategickým iniciativám (Lean, Quality and Regulatory Compliance, Real Time Enterprise, PLM, Asset Performance Management and Sustainable Manufacturing).
 
Zájem o konferenci ze strany přednášejících je letos silný. Výrobci se připravují na lepší dobu a právě teď je ten správný čas informovat je o nabídce MES.
 
Konference se účastní zejména lidé, kteří rozhodují o investicích do podnikových informačních systémů a jejichž cílem je tyto systémy zlepšovat a dosahovat jimi co největšího zisku. Přednášející jim představí nejen obecné trendy, ale i konkrétní příklady zajímavých implementací, z nichž se mohou posluchači poučit. Přítomni budou také analytici a zástupci odborného tisku, aby s přednášejícími i posluchači tváří v tvář diskutovali o nových trendech a příležitostech v oboru.

(Bk)