Článek ve formátu PDF je možné stáhnout
zde.
Společnost Eaton Elektrotechnika spustila registraci na jednodenní technická školení Eaton Tour 2010, která se budou konat v termínech od 14. září do 14. října 2010 ve dvanácti městech České republiky. Projektanti a konstruktéři se zde formou přednášek a školení seznámí nejen s novými produkty, ale i se změnami v legislativě týkající se elektrotechnického oboru.
Pod názvem Eaton Tour se skrývá úspěšný program, který má svou tradici již z dob, kdy společnost působila na českém trhu pod názvem Moeller Elektrotechnika. Letošní ročník Eaton Tour 2010 je koncipován jako rozmanitý systém technických školení, který nabízí množství zajímavých informací z oblastí použití proudových chráničů, systémů pro řízení a spínání vysokého napětí, bezpečnosti strojních zařízení a aplikačního řešení kvality a zálohy napájení. Účastníci budou mít rovněž
možnost konzultovat vybraná témata se zúčastněnými odborníky.
Vstup na školení je zdarma. Registrace je možná vyplněním elektronického formuláře na
www.eatonelektrotechnika.cz/tour nebo e-mailem na TourCZ@eaton.com. Kromě nových znalostí mohou účastníci akce získat i jednu z hodnotných cen, o které se bude na závěr losovat.
(ed)