Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Dotace pro vystavovatele na veletrhu Sensor+Test 2011

Mimořádná příležitost se nabízí v příštím roce všem českým firmám, které mají zájem o prezentaci na mezinárodním veletrhu Sensor+Test, jenž se uskuteční 7. až 9. června 2011 na výstavišti v Norimberku. Tento významný odborný veletrh byl zařazen do programu Specializované výstavy a veletrhy. V rámci operačního programu OPPI může každá vystavující česká firma získat dotaci na přímé náklady spojené s veletržní expozicí do výše 120 000 Kč. České firmy tak mají příležitost zúčastnit se významného veletrhu za finančně výhodných podmínek. Projekt zastřešuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, vládní agentura CzechTrade a marketingovou a komunikační podporu zajišťuje Hospodářská komora České republiky.
 
Mezinárodní veletrh senzoriky a měřicí techniky Sensor+Test je odborníkům z oboru většinou dobře znám, každoročně jsou zde během tří veletržních dnů představeny novinky v oblasti senzorů a měřicích systémů. Na veletrhu se pravidelně prezentuje přibližně 500 vystavovatelů a zpravidla na něj přijede zhruba 8 000 návštěvníků, třetina z nich ze zahraničí.
 
Na veletrhu Sensor+Test se mohou firmy představit v rámci společné expozice nebo v individuálních stáncích. Společná expozice je koncipována tak, aby se, díky podpoře z programu OPPI, náklady na expozici v podstatě vynulovaly. Přitom každý z vystavovatelů má k dispozici plochu pro vlastní prezentaci a může využívat společné zázemí a kuchyňku. Zájemci o tuto formu účasti mohou kontaktovat společnost PROveletrhy (info@proveletrhy.cz, tel.: 220 511 974, 775 663 548) do 31. ledna 2011. Více informací o čerpání finanční podpory je možné získat v Českomoravské elektrotechnické asociaci (ela@electroindustry.cz).

(ed)