Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Desátá konference NAMUR v Číně

Výroční desátá konference německého sdružení uživatelů automatizační techniky v procesním průmyslu NAMUR v Číně se bude konat v Šanghaji ve dnech 21. až 22. listopadu 2018. Každoročně se akce účastní okolo 150 posluchačů.

Konference bude tento rok zaměřena na „sdruženou procesní automatizaci“. Letos se kromě prezentací v hlavní sekci uskuteční také workshopy v paralelních sekcích a panelová diskuse. Příspěvky hlavní sekce budou překládány do angličtiny, popř. do čínštiny.

Letos nebude mít konference jen jednoho generálního sponzora, jak bývá pravidlem, ale bude jich hned několik: Endress+Hauser, Pepperl+Fuchs, HIMA, Samson, Siemens, WAGO, Krohne a Yokogawa. Výběr není náhodný – všechno jsou to firmy, které už v minulosti byly generálními sponzory čínské konference. Uvedené firmy přispějí nejen do rozpočtu konference, ale významně také do jejího odborného programu a účastníkům se představí i na přidružené výstavce.

Konference je určena pouze pro členy NAMUR a pozvané hosty. Více informací podá paní Chen Lijuan (chenljj@basf-ypc.com.cn).

(Bk)