Aktuální vydání

celé číslo

10

2021

Automatizace v elektrárnách a teplárnách, obnovitelné zdroje, distribuce elektřiny a tepla

Bezdotykové měření teploty, měření spotřeby elektřiny a tepla

celé číslo

Control Web v Japonsku

Automa 3/2000

[Tisková zpráva společnosti Moravské přístroje.]

Control Web v Japonsku

Po více než ročním testování systémů Control Web v Japonsku byla uzavřena smlouva mezi českou společností Moravské přístroje a. s. a společností Yaskawa Information Systems Co., Ltd., jednou z předních japonských firem působících v oblasti informačních technologií a průmyslové automatizace. Podle této smlouvy se společnost Yaskawa stává distributorem celé řady programových systémů Control Web pro Japonsko, Čínu a Jižní Koreu. Společnost Yaskawa je rovněž autorem japonské jazykové verze systému Control Web a japonského překladu dokumentace.

Programový systém Control Web byl před lokalizací do japonštiny upraven pro práci s šestnáctibitovým kódováním znaků podle standardu UNICODE. Doplněny byly také prostředky pro podporu vstupu východoasijských znaků prostřednictvím klávesnice.

Možnosti verze UNICODE mohou být nyní využity pro tvorbu aplikačních programů v libovolném světovém jazyku. Kromě japonské verze je k dispozici i anglická verze UNICODE.

V současné době jsou dalšími partnery společnosti Moravské přístroje připravovány lokalizace do němčiny a švédštiny. Tyto jazykové mutace budou taktéž k dispozici ve verzi ANSI i UNICODE.

Moravské přístroje a. s.
http://www.mii.cz
info@mii.cz