Aktuální vydání

celé číslo

02

2021

Systémy pro řízení vodárenských sítí a ČOV

Hladinoměry

celé číslo

Chytré bydlení – elektronická kniha o digitální domácnosti

Společnost Insight Home vydala svou první multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení. Čtenářům je k dispozici zcela zdarma. Publikace vznikla v redakčním systému iBook Author od společnosti Apple Inc. a je určena pro tablety iPad. Kniha má celkem 170 stran, 514 obrázků, 28 obrazových galerií, 15 videozáznamů a 67 odborných termínů v glosáři. Autorem je Jan Průcha, předseda představenstva společnosti Insight Home, a. s. Knihu je možné stáhnou na adrese: www.InsightHome.eu/Chytre-bydleni, stránka na Facebooku: www.facebook.com/Chytre.bydleni.

„Inteligentní bydlení je pojem, který se často používá pro domácí automatizaci. Jde o relativně mladý obor a není úplně jednoduché se v něm správně orientovat,“ říká autor publikace Jan Průcha a dodává: „Proto jsme se rozhodli poskytnout zájemcům o chytré bydlení ucelený pohled na jeho současné možnosti. Kniha není určena pro odborníky, ale pro každého, kdo má zájem lépe bydlet.“ Kniha je čtena na zařízení, kterým je následně ovládán i inteligentní dům, ale navíc je používána stejným způsobem jako při ovládání domácnosti – tedy doteky a gesty.

Spolu s elektronickou publikací vydala společnost Insight Home tištěný 24stránkový leták, který je „ochutnávkou“ knihy. Pro čtenáře, kteří nemají iPad, je publikace dostupná také ve formátu PDF.                           

(ed)