Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Autel se setkává se zákazníky na MSV v Brně

číslo 8-9/2002

Autel se setkává se zákazníky na MSV v Brně

Již po šesté ve své téměř desetileté historii se třinecká společnost Autel, a. s., setká na MSV v Brně se svými zákazníky a partnery. Pracovníci společnosti seznámí návštěvníky s novými službami a produkty ve stánku č. 128 na 1. galerii pavilonu Z.

Autel je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se zaměřuje na individuální řešení požadavků zákazníků v oblastech technologického silnoproudu, měření, řídicích systémů, výrobních informačních systémů (MES) a systémů řízení údržby (CMMS) při aplikaci certifikovaného systému řízení jakosti podle ISO 9001.

Silnou stránkou společnosti je nabídka individuálního řešení na klíč, flexibilita a spolehlivost nabízených služeb a dodávek a využití nejmodernějších zařízení předních světových výrobců. Při výběru výrobce projektovaných zařízení je kladen důraz na dlouhodobé zajištění zákazníkovy investice do silnoproudé a automatizační techniky.

Záruční servis je u realizovaných projektů samozřejmostí. V rámci pozáručního servisu obdrží zákazník nabídku smlouvy o komplexním servisu s možností instalace softwarové podpory údržby. Tato aplikace zajistí expertní podporu pracovníků údržby a šetří tak výdaje spojené s náklady na udržování výrobních prostředků.

Dlouholeté zkušenosti se zabezpečovacími PLC při řešení zabezpečení hořáků a ochran kotle, které společnost získala při spolupráci s předními dodavateli technologických celků, jsou základem pro rozvoj projektu Bezpečnost strojních zařízení. Tento projekt reaguje na nejnovější požadavky EU na pracovní stroje. Získané zkušenosti uplatní společnost Autel pří řešení dalších projektů pro své zákazníky.

Zákazníci společnosti Autel využívají výhodných vlastností řady produktů, které uspokojují jejich složité požadavky. Jmenujme některé z nich:

  • budicí soupravy synchronních pohonů v rámci řešení kompresorů,
  • zabezpečovací systém a monitorování chodu hořáků jako součást systému řízení kotle,
  • systém pro prognózu parametrů CSR/CRI koksu,
  • modely ohřívacích pecí,
  • aplikace s redundantními řídicími systémy,
  • bilanční a plánovací systém energetických médií.

Společnost si buduje dobré jméno na projektech nejen v ČR, ale i po celém světě. Jejími partnery jsou přední české i zahraniční společnosti dodávající technologické celky.

Významným oceněním služeb společnosti pro technologické partnery a koncové zákazníky je umístění v prestižní soutěži „Českých 100 nejlepších 2001“.

Autel, a. s.
e-mail: info@autel.cz
tel.: 0659/30 31 11
fax: 0659/30 33 33

Inzerce zpět