Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

ATS Knowledge Day – průmysl 4.0 a smart manufacturing

Společnost ATS aplikované technické systémy, s. r. o., pořádá ve dnech 31. října a 1. listopadu 2018 další ročník ATS Knowledge Day, věnovaný chytrým továrnám a průmyslu 4.0. ATS se s účastníky podělí o zkušenosti se zaváděním výrobních informačních systémů MES v průmyslových podnicích a poté představí softwarová řešení, která vyvíjejí inženýři ATS pro chytré továrny.

Účastnící se mohou těšit na prezentaci „řízení výrobní linky z PC stanic pomocí softwaru LabView“, ukázku, jak je možné realizovat výrobní linku s velkými požadavky na flexibilitu (např. časté změny výrobních parametrů), dále na řešení pro měření a kontrolu každého vyrobeného kusu nebo na prezentaci vysvětlující, jak funguje ukládání velkého množství dat, z nichž je možné zpracovávat podrobné zprávy.

Akce je určena zájemcům, kteří se chtějí dozvědět o principech neustálého zlepšování výrobních procesů a o tom, jak se aplikují ve výrobních provozech prostřednictvím metod a technologií souvisejících s pojmy průmysl 4.0, smart manufacturing či chytrá továrna.

Účast na ATS Knowledge Day je bezplatná na základě registrace a je určena pouze pro zástupce výrobních firem. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím registračního formuláře na stránkách společnosti: https://bit.ly/2yKtglL.             

(RA)