Aktuální vydání

celé číslo

12

2021

Automatizace v chemickém a petrochemickém průmyslu

Průtokoměry a regulační ventily

celé číslo

Aqua-therm také s automatizací

Automa 11/2001

(vc)

Aqua-therm také s automatizací

Obr. 1.

Pražskou veletržní sezónu pravidelně uzavírá mezinárodní odborný veletrh vytápění, větrání, klimatizační, měřicí, regulační, automatizační, sanitární a ekologické techniky Aqua-therm International Praha. Jeho letos již osmý ročník se uskuteční ve dnech 20. až 24. listopadu na Výstavišti v Holešovicích. Pořádá jej v licenci Reed Messe Wien agentura Progres Partners Advertising, s. r. o., ve spolupráci se správou Výstaviště Praha, pod záštitou Ministerstva životního prostředí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Hospodářské komory ČR, Hospodářské komory hl. m. Prahy a s odbornou garancí České společnosti pro technická zařízení a Asociace odborných velkoobchodů.

Po úspěšných prezentacích ve Vídni a v dalších devíti evropských městech upoutal i naše návštěvníky a zařadil se mezi nejvýznamnější mezinárodní odborné veletržní akce. Každým rokem je v Praze větší a zajímavější. Pokaždé obsadí na Výstavišti všechny výstavní plochy, nejen v Průmyslovém paláci a v ostatních pavilonech, ale i v přídavných montovaných halách a na volných plochách sahajících až k nástupištím tramvají před hlavním vchodem na Výstaviště.

Hlavní výstavní nomenklatura veletrhů Aqua-therm je obměňována a doplňována, avšak stále je zaměřena na hlavní obory, podle kterých jsou expozice vystavovatelů rozmístěny tak, aby si je návštěvníci mohli prohlédnout podle svého zájmu a v krátké době. Jsou to zdroje tepla a odvody spalin, rozvody, armatury, služby pro dálkové sítě, místní sítě a přípojky, vytápění, potrubní rozvody, armatury, instalace v budovách, čerpadla, dmychadla, kompresory, ventilátory, klimatizace, větrání, čištění, odsávání, sušení vzduchu a plynu, úprava vody, chlazení, zdravotní technika a zařizovací předměty, izolace, montážní, servisní a provozní služby, nářadí a příslušenství, bezpečnost práce, ekologické, ekonomické a úsporné využití energie, informatika a poradenství pro podnikatele a občany. To vše vhodně doplňuje měření, regulace, automatizace, počítačová technika a elektronika.

Letos se k účasti na veletrhu Aqua-therm 2001 přihlásilo téměř 500 přímých vystavovatelů a asi 300 zastoupených firem z tuzemska i ze zahraničí. O vybraných novinkách je možné najít stručné informace na nově vytvořeném internetovém portálu www.tzb-info.cz (technická zařízení budov), který vznikl sloučením portálů www.topinfo.czwww.aqua-therm.cz a stal se jedinečným zdrojem informací z oboru vytápění, ventilace, instalací vody a plynu, tepelných čerpadel, solárních kolektorů a dalších obnovitelných zdrojů energie.

Další informace o náplni veletrhu, vystavovatelích, doprovodném programu a připravovaném dění na výstavišti lze získat také u pořadatele:

Progres Partners Advertising, s. r. o.
Opletalova 55
111 21 Praha 1
tel.: 02//24 23 42 74
fax: 02/24 23 50 33
e-mail: info@ppa.cz
www.ppa.cz