Aktuální vydání

celé číslo

03

2023

Automatizace strojírenské výroby

HMI a operátorské panely

celé číslo

ABB potvrdila účast na veletrzích Amper a Electron v roce 2011

Společnost ABB potvrdila svoji účast na obou významných setkáních odborníků z oblasti elektroniky, elektrotechniky a energetiky, kterými odborné veletrhy Amper a Electron jednoznačně budou. ABB patří mezi výrobce technických zařízení pro energetiku a automatizaci a na mnoha odborných veletrzích pravidelně představuje novinky, které zvyšují konkurenceschopnost zákazníků a napomáhají efektivnímu využití energie.
 
Na veletrhu Amper 2011, který se uskuteční v Brně ve dnech 29. března až 1. dubna 2011, se představí divize Výrobky a systémy pro energetiku, Automatizace výroby a pohony a Procesní automatizace. Ambice společnosti opět směřují k prestižnímu ocenění Zlatý Amper, které v uplynulých letech ABB několikrát získala.
 
V prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech, který bude na jaře příštího roku hostit veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky s názvem Elec- tron 2011, se představí divize Výrobky nízkého napětí s novinkami z oblasti domovní elektroinstalace a přístrojů a rozvodů nízkého napětí. Odborná i laická veřejnost bude mít možnost navštívit expozici ABB ve dnech od 12. do 15. dubna 2011.

(ed)