Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

24. ročník konference Security na téma zabezpečení informačních a komunikačních systémů

Ve středu 17. února 2016 se opět v kongresovém hotelu Clarion v Praze uskuteční odborná konference na téma zabezpečení informačních a komunikačních systémů Security 2016.

 
Konference tradičně proběhne paralelně ve dvou sálech s rozdílným programem. Účastníci mohou volně přecházet a sestavit si tak vlastní program, který bude plně vyhovovat jejich zájmům.
 
V Manažerském sále zazní celkem dvanáct prezentací ve čtyřech tematických blocích: – jak na Security Operation Center (SOC),
  • aktuální hrozby a principy bezpečnosti,
  • bezpečnost sociálních sítí,
  • bezpečnost dat v cloudu.
 
V Technickém sále to bude také dvanáct prezentací ve čtyřech tematických blocích:
  • aktuální útoky,
  • detekce útoků,
  • nové bezpečnostní principy,
  • Internet of Things (IoT).
 
Důrazně vyžadovaným záměrem pořadatele je udržet konferenci nezávislou, tedy bez marketingově a obchodně zaměřených rezentací. Velký důraz je kladen na odbornou úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky. Význam konference již přerostl české a slovenské hranice a akce se stává významným setkáním bezpečnostních expertů z více zemí; v letošním roce na akci vystoupí rekordní počet zahraničních odborníků.
 
Více informací o konferenci včetně podrobného programu, o výši účastnického poplatku a možnosti on-line registrace zájemci najdou na zbrusu novém konferenčním webu http://konferencesecurity.cz. Tam je také archiv minulých ročníků včetně fotogalerií, reportáží a dalších užitečných informací.

(ed)