Aktuální vydání

celé číslo

05

2019

komunikace a software pro snímače a akční členy

tlakoměry

celé číslo

Nový ředitel Omron Electronics pro střední a východní Evropu

Generálním ředitelem Omron Electronics pro střední a východní Evropu byl jmenován dr. Klaus Kluger. Ten byl původně jednatelem firmy Omron Adept Technologies a poté, co byla tato firma převzata společností Omron, se stal generálním ředitelem Omron Electronics pro region střední Evropy.

V roce 2018 došla společnost Omron k závěru, že zákazníci i trhy ve střední a východní Evropě jsou si natolik podobné, že je prospěšné, aby se jejich rozvojem zabýval jediný management. Proto byla působnost Klause Klugera rozšířena na řízení trhů v regionech střední i východní Evropy, kam spadají Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko a Rumunsko.

Dr. Klaus Kluger vysvětlil, na co se Omron zaměří v tomto spojeném regionu: „Jsme přesvědčeni, že inteligentní automatizace je klíčem k úspěchu jakéhokoli výrobce středních nebo velkých sérií výrobků. Naší strategií je poskytovat širokou škálu velmi spolehlivých, konfigurovatelných, inteligentních robotů, řídicích jednotek, visionářských softwarových produktů spolu se službami světové úrovně, což umožní výrobcům maximalizovat produktivitu, flexibilitu a kvalitu svých výrobků."

(ev)