Aktuální vydání

celé číslo

05

2019

komunikace a software pro snímače a akční členy

tlakoměry

celé číslo

Nový ředitel divize Industry společnosti Schneider Electric

Na pozici ředitele divize Industry ve společnosti Schneider Electric nastoupil Bohdan Dovhanič, který se posledních deset let zaměřuje hlavně na průmyslovou automatizaci. Působil mimo jiné ve společnosti Rockwell Automation jako regionální ředitel pro řízení distribučních cest ve východní Evropě a ve firmě ABB, v divizi průmyslové automatizace, a to na pozici obchodního ředitele pro ČR a SR.

„Mým úkolem je rozvíjet obchodní aktivity, které navazují na platformu Průmysl 4.0. Pomáháme partnerským firmám, aby uspěly na trzích, které se velmi rychle vyvíjejí a které jsou daleko méně stabilní než v minulosti. Čím dál větší roli hrají nové technologie, které mění zažité pořádky a podobu celých průmyslových odvětví, což se odráží i v potřebách firem na trhu práce. Náš program EcoStruxure je technologickou odpovědí na všechny tyto výzvy. Vedle toho vyjadřuje i naše hodnoty trvale udržitelného rozvoje, protože obchod se dá dělat dobře i s ohledem na životní prostředí,“ říká za Schneider Electric nový ředitel divize Industry Bohdan Dovhanič. 

Ve volném čase se Bohdan Dovhanič věnuje rodině, horské turistice, procházkám se psem. Rád cestuje, jí středomořskou kuchyni a poslouchá hudbu všech žánrů ,od Deep Purple až po francouzské baroko. Letos oslaví šedesátiny.

(ev)