Aktuální vydání

celé číslo

05

2019

komunikace a software pro snímače a akční členy

tlakoměry

celé číslo

FOR WOOD 2019: vše o nízkoenergetických i pasivních dřevostavbách

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood, který se v prostorách PVA Expo Praha představí ve dnech 7. až 9. února 2019, nejenže přinese všechny potřebné informace o dřevostavbách, ale nabídne i poradenské centrum s odborníky. Uskuteční se v souběhu s veletrhem For Pasiv.

Vše, co návštěvník potřebuje vědět o dřevostavbách, úsporných domech, technologiích a materiálech pro nízkoenergetické a pasivní domy, se dozví v únoru na souběhu veletrhů For Pasiv a For Wood. Po celou dobu konání druhého jmenovaného budou v Centru dřevostaveb společnosti Dekwood v hale 2D probíhat odborné přednášky na aktuální témata týkající se dřevostaveb. Účastníci se budou moci dozvědět více o architektuře, projektové dokumentaci, energetické náročnosti a technologii roubenek v Česku, o masivních dřevěných panelech Dekpanel, které jsou určené nejen pro rodinné domy, ale i pro veřejné stavby, nebo o velmi přesném opracování dřeva CNC stroji.

K dispozici bude také poradenské centrum s architekty a projektanty. To návštěvníkům nabídne odbornou pomoc s jejich projekty nebo plány pro budoucí bydlení. Architekti a projektanti jsou schopni poradit jak s dispozicí a celkovým vzhledem objektů nebo interiérů, tak i s technickým provedením staveb. Radu bude možné získat od Ing. arch. Kláry Císařovské a Ing. arch. Štěpána Svejkovského z ateliéru Mooza architecture a Ing. Renaty Böhmové a Ing. Pavla Nováčka z kanceláře 2Projektanti.

Veletrhy For Pasiv a For Wood rovněž myslí na rodiny s dětmi, proto i pro ně bude na výstavišti připraven bohatý doprovodný program. Budou mít např. možnost vyzkoušet si řemeslné dovednosti (v sobotu 9. února na akci Řemeslo dětem). A chybět nebude ani studentská soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO. Souběžně probíhajícími akcemi budou veletrhy pořádané společností Střechy Praha, s. r. o.

Více informací zájemci najdou na www.for-wood.cz.

(ed)