Aktuální vydání

celé číslo

01

2019

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Veletrhy Tube a Wire 2018

Veletrhy Tube a Wire 2018 se letos konají od 16. do 20. dubna na výstavišti Messe Düsseldorf. Zatímco veletrh Tube je věnován především zájemcům o sortiment trubek a o stroje na jejich výrobu, mezinárodní veletrh Wire představí novinky v oblasti nejen klasických, ale i optických kabelů.

Stále platí, že rozhodující pro průmyslovou digitalizaci jsou možnosti komunikace a často citovaná potřeba vysokorychlostního, širokopásmového internetu. Význam optických kabelů proto kontinuálně roste: po celém světě se zahajuje výstavba vysokorychlostních spojení pomocí optických kabelů a také Evropská komise by chtěla intenzivně podpořit přístup k rychlému internetu. Proto se nitky všech oborů, souvisejících s tímto rostoucím odvětvím, sbíhají právě na veletrhu Wire. Cílem je posílení tohoto sektoru a objevování nových možností.

Veletrh Wire je věnován následujícím oblastem: stroje na výrobu elektrických vodičů a jejich zušlechťování, nářadí a pomůcky do výrobních procesů, optické kabely, materiály, speciální vodiče a kabely, měřicí, řídicí a regulační technika, zkušební postupy a další speciální oblasti.

Pro návštěvu veletrhu hovoří i jeho vpravdě mezinárodní charakter. Více než 75 % vystavovatelů není z Německa a přes 60 % návštěvníků jsou cizinci. Veletrhy Tube a Wire 2018 představují ojedinělou příležitost seznámit se s horkými novinkami z celého světa.                                                     

(ra)