Aktuální vydání

celé číslo

06

2019

Počítačová podpora vývoje a výroby, software pro řízení údržby 

celé číslo

Siemens PLM Connection

Siemens PLM Software, přední světový dodavatel softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobku (PLM), zve všechny uživatele i zájemce o PLM na již tradiční konferenci Siemens PLM Connection. Konference je určena nejen zákazníkům Siemens PLM Software, ale je dobrou příležitostí k seznámení s PLM také pro ostatní zájemce.

Na konferenci budou prezentovány příklady řešení, které zkracují výrobní cyklus, pomáhají zlepšovat kvalitu výrobků a umožňují přímou spolupráci všech pracovníků, kteří se podílejí na vývoji výrobku.

Program konference je zaměřen na tyto otázky:

  • Jaké jsou nástroje a technologie pro vývoj výrobků?
  • jak zvýšit produktivitu konstruování, simulací a výroby?
  • jak implementovat rozsáhlý projekt v geograficky vzdálených místech a v interdisciplinárním prostředí?
  • jak zrychlit vývoj a snížit náklady?

Současní uživatelé jistě ocení informace o novinkách v sortimentu Siemens PLM, např. Solid Edge ST6, NX 8.5, Teamcenter Rapid, RobotExpert, Syncrofit, Fibersim a Seat Design Environment.

Stejně jako v loňském roce, bude i letos pracovní část konference obohacena o doprovodný program, který vytvoří prostor pro neformální diskusi. Pro letošní setkání byla vybrána stejná lokalita jako v loňském roce, Kongres hotel Jezerka u Sečské přehrady v CHKO Železné hory. Konference se bude konat ve dnech 10. až 11. června 2013.   

(ed)